Nebankovní hypotéka

Poslední dobou jsou v oblibě nebankovní hypotéky. Pomocí této hypotéky získáte nízké měsíční splátky a finanční prostředky, které můžete použít na cokoliv. Hypotéka je nebankovní, protože peníze Vám poskytuje soukromý investor, nikoliv banka. Získané peníze jsou vhodné pro koupi automobilu, vybavení domácnosti, rekonstrukci, splacení dluhů a exekucí a spoustu dalšího. Pokud máte vlastní nemovitost, tak tou budete ručit a můžete získat až 70% její odhadové hodnoty.

kočka a peníze

Dělí se jen na dva typy úvěru a to na podnikatelský a spotřebitelský. O názvy jako například hypotéka bez registru, či hypotéka bez doložení příjmu jsou jen obecné názvy těchto dvou úvěrů.

Určitě někdy jste potřebovali půjčit peníze. Nemáte bohužel žádnou hotovost a přijde najednou nečekaný výdaj a Vy najednou si potřebujete půjčit. Nebo to může být tak, že už máte sehnané svoje bydlení, ale rádi byste si ho chtěli vybavit, bohužel nemáte za co, tak vás napadla půjčka.

Málo kdy tyto situace jdou vyřešit bez úvěru nebo hypotéky, ale kde to sehnat? V první řadě Vás určitě napadne banka. Do banky si chodí půjčovat skoro všichni, ale jen málo kdo bude úspěšný. Banky mají totiž daná svoje pravidla a těmi se prostě řídí. Jestliže máte záznam v registru dlužníků, tak to už žádnou půjčku v bance nezískáte. Toto všechno může vyřešit tzv. nebankovní hypotéka, tu Vám poskytne nebankovní společnost, která toleruje záznamy v registru dlužníků, či máte exekuci.

podání ruky

Nebankovní hypotéky jsou pro klienty, které banky odmítly. Dokáže pomoct v každé situaci, protože peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Vše jde snadno a rychle, bez zbytečného papírování anebo složitého vyřizování. Nebankovní hypotéka Vám zajistí tedy velmi výhodné podmínky, nízkou úrokovou sazbu a nižší měsíční splátky. Splatnost hypotéky si můžete rozvrhnout až na 25 let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup