Znáte výhody fenyklu?


Mateřství je krásná věc. Dítě chce naprostá většina žen, ale je potřeba si uvědomit že s mateřstvím přichází nejen krásné chvíle, ale také ty špatné. Řada žen si tuto skutečnost neuvědomuje a těší se, že jejich mateřství bude jako to z reklamy. Realitou potom mohou být nepříjemně zaskočeny a až budou řešit první zdravotní problémy s miminkem, mohou být ve velkém stresu, protože jednoduše nebudou připraveny.

zrna fenykl

Miminka trpí různými problémy. Velká část se týká jejich citlivého zažívání. Většina maminek chce kojit a tak si kvůli tomu musí upravit stravu, aby prostřednictvím mléka miminka nepřijímala potravu od maminky, protože většinu věcí novorozenec nesmí skrze mléko jíst. Někdy se maminy zapomenou a problém je na světě. Špatné zažívání může mít miminko i dědičně a nebo dokonce z umělého mléka. Pokud maminka kojit nemůže, nezývá jí nic jiného než miminku podávat umělé mléko, kterého je na trhu obrovské množství. Liší se svým složením a tak se může stát, že to co vyberete, dítěti jednoduše nesedne.

Co potom?
Jestli si po podání umělého mléka všimnete vyrážky, kolik a nebo častého zvracení, je třeba zvýšené pozornosti a v případě opakujících se potíží vyměnit mléko za jiné. Není možné vyloučit že trefíte to správné mléko na první nebo na maximálně druhý pokus, protože ani pečlivě volená mléka nemusí vašemu dítěti sednout. V takovém případě je potřeba se obrnit trpělivostí a mít doma něco, co vašemu miminku pomůže od bolestí břicha.

šálek čaje

Jednou z nejlepších věcí, která účinkuje téměř ihned, je fenyklový čaj. Fenykl obsahuje zklidňující látky, které působí proti nadýmání a bolestem břicha. Hodí se právě pro kojence, protože jeho jedna z mála přírodních věcí, které novorozenec může užívat. Při výběru jakýchkoliv bylinek je potřeba vědět, jestli je vhodná pro novorozence a v jakém dávkování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup