Stěhujte vaši firmu jako jedna rodina


Víte o tom, že největších úspěchů v podnikání se těší lidé, kteří založili rodinnou firmu, kde se na její prosperitě podílí všichni, Každý je za něco zodpovědný, a hlavně všichni tvoří týmového ducha, protože tu platí ono známé mušketýrské heslo: „Jeden za všechny, všichni za jednoho“. Jestliže právě vy vlastníte či spoluvlastníte firmu nebo společnost a zaměstnáváte desítky lidí v kancelářích, mohli byste se tímto heslem řídit. Platí to jak v běžném pracovním týdnu, tak i ve dnech volna, a promítne se to pak i do situací nestandardních, jako je například stěhování firem v Praze odnesto.cz.

stěhování kanceláře

Pokud měníte firemní působiště ze své vůle, ale třeba i kvůli nějaké nepříjemnosti, co nemůžete sami přímo ovlivnit, pak byste měli táhnout za jeden provaz. Vy to možná víte, ale důležité je, jestli to také ví všichni vaši zaměstnanci.

stěhování firmy

Úvodní sezení – je-li znám již termín stěhování, neměli byste se s ním příliš tajit a měli byste být k zaměstnancům upřímní a otevření. Velmi výhodné je, jestliže uspořádáte jakési posezení nebo schůzi, které se zúčastní pokud možno každý, a tam nepovedete standardní monolog z pozice šéfa, ale vzájemný dialog. Může to proběhnout třeba tak, že formou švédských stolů zajistíte firemní raut, a v zasedačce upravíte židle a stoly tak, aby tu lidé seděli dokola po jejím obvodu.

Nikdo se nebude cítit odstrčený někde v zadní řadě, jako v kině, a každý bude moci věcně přispět svými nápady. Můžete zaměstnancům ihned nabídnout jasné výhody – jestliže pomohou se stěhováním formou balení věcí, i když to nejtěžší obstará stěhovací firma, zajistíte jim vhodné občerstvení (pizzu, chlebíčky, nápoje, kávu), každý obdrží mimořádnou finanční prémii a třeba vás napadnou další zajímavé benefity. A čím větší důvěra bude panovat mezi vedením a zaměstnanci, tím lépe celé stěhování proběhne, včetně zabydlování na novém místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup