Kvalitní mobil

Jaké se vám líbí typy mobilních telefonů? Pokud byste na tom byli jako já, tak byste asi chtěli každou chvilku nějaký nový mobilní telefon. Nemyslete si o mě, že jsem nějaká vybíravá nebo velice náročná na styl a design mobilu. Tohle vůbec nejsem. A myslím si o sobě, že právě vůbec nejsem náročná. Nejde mi ani tak o cenu, nepotřebuji drahé věci. Jenomže já mám spíše takovou smůlu, že se mi líbí ty stylové a designové mobilní telefony, které bohužel většinou stojí taky hodně peněz. Vždycky mám drahý mobil, ale naštěstí si to mohu dovolit. Peníze na to mám a vydělávám si.

S mobilem i často fotím.

A k hlavní práci mám taky ještě brigádu, kde si vydělávám docela taky slušné peníze. Baví mě to, a tak jsem si řekla, že když mám nějakou vášeň pro mobilní telefony, tak si to taky užij i a nebudu se nějak více omezovat. Pokud na to mám peníze, a nemusím se někde omezovat, tak si štěstí a radost dopřeji. Navíc taky můj malý syn má rád mobilní telefon. Dala jsem mu tam taky GPS lokátor, abych své dítě lehce našla, kdyby syn nepřišel domů. Syn má totiž ledvinku místo batůžku a v ledvince nosí právě mobilní telefon, takže se nemusím bát, že by někde sen vytrousil mobilní telefon z kapsy u bundy. Že jsem ráda, že tohle se syn chápe a že mobil stále nosí u sebe.

Syn si často hraje s mobilem.

A já jako máma, která má jedno jediné dítě, bych se zbláznila, kdybych nevěděla, kde moje dítě se zrovna nachází, proto jsem ráda, že syn o tom ví, že ho můžu díky mobilu neustále sledovat a vědět, kde se syn právě nachází. A jak se k tomu stavíte vy nebo co si o tom myslíte vy, že má můj syn v telefonu sledovací zařízení? Jen chci říct, že syn o tom ví, že to má v mobilu. Syn to ví, je mu teprve šest a let a rád běhá s kamarády na hřišti. Ale i tak jsme velmi ráda, když vím všechno, co kde syn dělá a jsem ráda, že GPS lokátor vůbec u nás existuje. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup