Chytrý vysavač

Vzpomínám si taky na ty doby, kdy technika nebyla doma tak rozšířená. A já vám řeknu, jakou techniku oceňují doma nejvíce. A je to vysavač, který vysává sám. A jsem tedy opravdu ráda, že mi moje máma tuto skvělou techniku pořídila, protože alespoň mám více času na rodinu a taky na své záliby. Mám totiž velké čtyřpokojový byt, kde mám taky velké místnosti, takže než bych vysála anebo umyla podlahu ve všech místnostech, zabralo by mi to snad více než hodinu. A raději tu hodinu budu věnovat četbě nebo něčemu jinému anebo rodině. I tak jsem ale stejně pořád a pečlivě uklízela, když všichni byli v práci anebo ve škole.

Tento vysavač mám ráda.

Od té doby, co mám toto špičkovou techniku, tak mám opravdu více jak hodinu denně navíc pro sebe. Rodina to taky oceňuje, protože kolikrát se mi taky stalo, že jsem zapomněla uklidit a musela jsem potom uklízet v tu dobu, kdy se třeba večeřelo. Možná jsem puntičkář, ale opravdu nesnesu bordel na zemi, kdy se má jíst. Takže kolikrát taky před večeří nebo dokonce i během večeře jsem vzala vysavač, který jsem položila na místo, které chce vysát. A mou rodinu to docela deprimovalo a stále mě přemlouvali, jestli ne můžu počkat alespoň do té doby, než se všichni navečeří. Jenomže mě to nedalo a byla jsem z toho nervózní.

Mám ráda doma čisto.

Nakonec to právě rodina pochopila, a proto mi pořídila ještě k tomu další vysavač, který zase sám umývá a mopuje podlahu. Protože ten první vysavač stále jenom vysával, ale špatně mopoval. Nyní mám doma dva skvělé vysavače, takže zvládnou opravdu rychle čtyři místnosti umýt ještě v rychlejším čase než doposud. Jsem ráda, že existují skvělé technické vymoženosti jako například vysavač, co vysává sám a taky dokonce vymydlí podlahu, takže je všude čisto. A jaký vysavač máte doma vy? Máte ten klasický velký manuální vysavač nebo máte taky smart vysavač?