Hledáte nového psího kamaráda pro vaše děti?

Hledáte nového psího kamaráda pro vaše děti?

Pak nabízíme Akita Inu prodej https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/, báječná chlupatá štěňátka k pohledání! Vaše děti budou výskat a skákat radostí, až jim pejska nebo fenečku domů dopravíte. Ale nebude to jen tak ledajaký pejsek!

Co umí Akita Inu?

Akita Inu je pravé japonské národní psí plemeno, které obývá chovatelskou stanici Ken`Ichi Ai, jenž se léta specializuje na chov tohoto plemene, jehož vznik se datuje před mnoha a mnoha lety, a to v daleké zemi vycházejícího slunce, v Japonsku. Tohoto psíka si zamilujete pro jeho oddanost, hravost a klidnou povahu. Doporučuje se i dětem, ale to neznamená, že není hlídač! Bude vám věrně sloužit a nedovolí nikomu, aby vám a vašim dětem ublížil!

psí kamarád

Budou ho milovat ale i vaši sousedi, a víte proč? Tento pes vydrží v klidu doma sám, takže žádné nebetyčné vytí celý den, ani zbytečně neštěká. Je spíše tiché povahy. Co především oceňují starostlivé maminky, které neustále běhají s prachovkou v ruce, Akita Inu neslintá, má s a m o č i s t í c í s r s t a je zcela „bezproblémový“, co se pachu týká, protože postrádá typický psí zápach.

akita štěně

A ten, kdo se vrací z pravidelné procházky se psem a zrovna prší, ví, o čem mluvíme. Tak o japonském plemeni to neplatí. Líná dvakrát ročně (také dobrá zpráva pro maminky) a můžete ho mít nejen jako věrného kamaráda k dětem, ale dovede vykonávat i službu psa na stráži, může být i služebním psem nebo se jeho přítomnost využívá pro nemocné, postižené děti a dospělé při canisterapii. Jestliže si pořídíte Akitu s průkazem původu, můžete se zúčastňovat spolu s vaším novým rodinným přítelem i významných výstav. V tom případě nelitujte vyšší pořizovací ceny, protože právě váš nový kamarád se může stát šampionem a vaši starostlivost vám rázem vrátí a budete na něho náležitě pyšní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup