Vysavač do bazénu je nezbytnou součástí bazénového příslušenství

Nemáte na vysávání čas

Mít na zahradě bazén je samozřejmě úžasné, je to jedna z nejúčinnějších relaxačních pomůcek, ale pouze za předpokladu, že vše funguje, jak má, a že se noříte do čisté vody. Péči o čistotu vody v bazénu se zkrátka nevyhnete, tedy samozřejmě, pokud nechcete mít z vaší nádrže na koupání odpadní jímku. Stojatá voda se velmi rychle zanáší bakteriemi (sinicemi), řasami a dalšími mikroorganismy a jedním ze základních předpokladů čisté vody v bazénu je filtrace, desinfekce a rovněž i čisté bazénové dno. Abychom udrželi dno v čistotě a nevyskytoval se tu mazlavý bakteriální povlak, potřebujeme bazénový vysavač.

venkovní bazén

Vysavač do bazénu https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac může být trojího druhu, buď zcela, nebo zčásti automatický anebo ruční. Automatické systémy jsou nastaveny tak, aby vám ušetřily čas i námahu, kupříkladu tím, že je necháte pracovat přes noc a ráno máte připravenou koupel. Poloautomatické vysavače sice vykonávají po dně náhodný pohyb, a připojují se ke stávající filtraci, ale stále se jedná o stroj, který pracuje za vás.

voda v bazénu

Chcete ušetřit a ještě si zlepšit kondičku?

V odlišné pozici jsou lidé, co preferují finanční úspory, těm stačí pouhá teleskopická tyč s odsávacím nástavcem, a je to podobná situace, jako luxování koberce v obývacím pokoji klasickým sáčkovým vysavačem. S tím rozdílem, že dno bazénu je pod úrovní země a vy musíte pracovat s nástavcem s větší silou a výdrží.

Mnoha lidem však takový pohyb spíše prospěje, než aby jim ublížil, sedavá zaměstnání a časté cestování autem nám zrovna na zdraví nepřidá žádný bendit, a tak jej poměrně snadno můžeme získat docela prostým vysáváním bazénového dna. Zároveň s dobrým pocitem, že přesně víte, kterou část dna jste již odsávali, a kterou ještě ne. Tento postup má jedinou nevýhodu, a sice u větších nádrží vyžaduje relativně více času, který byste samozřejmě mohli u poloautomatických či zcela automatických strojů využít efektivněji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup