Každému, co se mu líbí

Kabelka, batoh, taštička přes rameno, ledvinka, sportovní taška nebo kufřík či kufr, každý máme to svoje oblíbené. Nemůžeme použít univerzálně na všechny příležitosti to stejné, takže někdy je to o etiketě nebo praktičností, a ne o tom, co bychom chtěli a je nám příjemné. Některé ženy se neobejdou bez kabelky, nejraději by s ní šly i na hory a přemýšlí, jak do kabelky nacpat mikinu a pláštěnku, zatímco jiné ženy nepotkáte jinak než s baťůžkem a vzít si do divadla kabelku je pro ně téměř traumatizující zážitek.

tašky

Aneb každý máme svůj oblíbený produkt a není to tak, že bychom byly vybíravé, ale každý máme jiné priority a potřeby ohledně módy a módních doplňků. Priority se někdy mění s věkem, ale pravděpodobněji malé holčičky, které chtějí svoji první kabelku už na první narozeniny, se nošení kabelek nevzdají až do stáří. Někdy jsou naše volby jasně dané praktičností. Finanční poradce, který navštěvuje své klienty v domácnostech nemůže nosit dokumenty v batohu, kde by pravděpodobně došly v úhoně, ale musí mít kufřík, i kdyby se mu kdovíjak chtěl vyhnout. Stejně tak fotbalista, který by šel s kufříkem, by asi vyvolal vlnu posměchu, a tak ten raději zvolí taštičku přes rameno. A běžný muž si nacpe klíče i mobil do kapes, nebo do ledvinky.

kabelky

Sledovat módní trendy, oblékat se podle nich, volit podle nich své doplňky, to je pro některé z nás velmi důležité. Musí tomu věnovat čas a finance. A pak je tu ta kategorie, kteří si na sebe navlíknout to, v čem se cítí pohodlně a vyrazí do ulic užít si zábavu. Naštěstí nejsme všichni stejní, protože pak by byla na světě jedna velká jednotvárnost a tím pádem nuda. Rozmanitost dává světu barvy a veselost.

Máte svůj oblíbený způsob, jak nosit venku nezbytné drobnosti? Kabelka, batoh, kufřík? Vaše oblíbené produkty https://www.novakabelka.cz/oblibene-produkty/.Tak si svůj styl uchovejte a nedbejte na to, co se „zrovna nosí“. Buďte sví.