Zvítězte nad nudou!

Kdo přináší radost do našich životů? No přeci naše děti. Pořizujeme si je proto, abychom se o ně starali, snažili se plnit jejich sny a zároveň v nich vidět svůj odraz jako perfektního rodiče. Cesta však občas není jednoduchá a také bychom se měli dopředu smířit s tím, že nemusí dopadnout přesně dle našich představ. Děti jsou samostatné osobnosti, ať se nám to líbí nebo ne!

Ať už máme doma plačící miminko, batole, předškoláka či aktivního školáka, můžeme ve výchově dělat spoustu, ale opravdovou spoustu chyb. Zkuste se alespoň jedné z nich vyvarovat! Nenechte své dítě, aby se ani chvíli nudilo! Ochráníte tím sebe i je!

Nuda je prostor pro vymýšlení lumpáren. Malé miminko když nemá žádný podnět pláče, protože na sebe chce upoutat pozornost, chodící batole vám vyhází věci ze všech skřínek a větší děti vás totálně vyvedou z míry svým zlobením a bláznivými nápady. Nebudeme si lhát, občas přijde chvíle, kdy své vlastní dítě musíme víc zabavit, ať už jen pouze pro svou vlastní ochranu.

girl-996635_1920

Měli jste naplánovaný víkendový výlet, ale nevyšlo počasí? Děti musí pěkně šílet, protože se těšili plus v tuto danou chvíli nemají naprosto co na práci a začínají vymýšlet jakou škodolibost provést. Je fajn mít vždycky záložní plán. Ten může být v podobě filmového dne, společného hraní deskových her nebo kreativního tvoření. Jenže možná jsme zapomněli na jeden fakt, máte doma děti, které dlouho neposedí. Proto je fajn být doma připraveni i na drobné pohybové aktivity, které na chvíli odvedou pozornost malého uličníka.

hammock-1031363_1920

Klasikou může být matrace, na které je možné trénovat kotrmelce, boxovací pytel je taktéž velice šikovnou pomůckou na vybití přebytečné energie a možná nejen pro vaše potomstvo, ale i pro vás. Dále můžete zapojit jakékoliv pomůcky, které v domácnosti najdete nebo třeba uspořádejte nějakou nenáročnou hru podle věku dětí. Neobvyklou pomůckou, která jistě všechny děti nadchne, je závěsná houpačka do bytu, která děti doslova nadchne. A víte co je na ní úplně to nejlepší? Nezabere absolutně žádné místo navíc, pokud ji momentálně nepoužíváte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup