Půjčovna dodávek Brno zajistí na vyžádání vůz i s řidičem


Zážitková dovolená

Plánujete dovolenou a nebaví vás celý týden, nebo snad čtrnáct dnů trávit ji na jediném místě? Chcete toho vidět a stihnout co nejvíc a preferujete tuzemský pobyt? Pak vězte, že tento trend v Česku probíhá již řadu let, včetně preferencí zajistit si ubytování v některém z penzionů v turisticky atraktivních oblastech, jako jsou západočeské lázně, Adršpach, Českokrumlovsko, Jizerské hory, Česká Kanada, České Švýcarsko, a na mnoha dalších zajímavých místech.

zámek Hluboká nad Vltavou

Cestovat ve skupině nadšenců, co rádi objevují neznámá místa, malebná přírodní zákoutí a historické zajímavosti a plánovat si svůj vlastní program doslova ze dne na den lákalo mladé lidi již za socialismu, ale tehdy neexistovaly takové možnosti, jako například vypůjčit si přepravní dodávku a vézt s sebou kompletní cyklistické nebo vodácké vybavení. Dnes to vyžaduje pouze jediné – mít zkušeného řidiče (nebo více řidičů pro vystřídání), složit se na částku půjčovného a naplánovat alespoň přibližnou trasu, abyste stihli všechna místa v poklidu shlédnout.

Přestěhujte se sami

Transportní dodávky z půjčovny dodávek Brno se velice často nasazují pro kompletní stěhování bytů a domů, nebo pro převoz velkých a těžkých břemen, které by se do osobního auta nemohly vejít. Vozidlo lze zajistit na celý den, na několik dnů, nebo jen na vymezený časový úsek v průběhu dopoledne či odpoledne.

dodávka ve zpětném zrcátku

Zkušený řidič si s jejím řízením hravě poradí, ale není problém sjednat pronájem vozidla i se službou – s řidičem. Služba je pochopitelně placená, ale stále je výhodnější, než zajištění kompletního stěhování specializovanou firmou. Pokud si tedy troufáte zvládnout přemístit i ty těžší věci, jako je kombinovaná chladnička s mrazákem, starožitný psací stůl, nebo postel z dubového masivu, a nebude vám činit potíže ani výnos po schodech do patra, pak alespoň zvažte úsporu financí.

Parkovací místo – neměli byste zapomenout zajistit předem, nejlépe oficiální cestou přes odbor dopravy městského magistrátu, parkovací místo. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, problém s parkováním by situaci řádně zkomplikoval, zvláště v centru větších měst.