Takže co nyní?

Koupit nějaký rekreační objekt, v nádherném místě, komplet zařízený, okolí čisté lesy, nebo nějaká vodní nádrž vhodná na koupání či rybaření. Ale brzo zjistíte, že toto nelze splnit. Takové rekreační objekty, které jsou v nádherném místě, ještě navíc komplet zařízené, a v jejich okolí jsou čisté lesy, či vodní nádrž vhodná na koupání či koníčky jako je rybaření, prostě nejde v dnešní době pandemie sehnat. Ani zlatem, kdybyste platili.

mobilní dům bílý

Takové objekty v takových místech, jsou dnes tak střežené rodinami, které je vlastní, že není moc šancí, aby se objevili v nabídce pro jiné žadatele. Není se co divit, každý kdo bydlí v městě, nyní ví, že byla velká škoda, že se v minulosti raději než zahraniční dovolená se nepohyboval v zájmu koupit si u nás nějakou chatu, kde by se nyní v době pandemie a různých zákazů odreagoval s celou širokou rodinou. Takže jak nyní tuto situaci vyřešit, jak zařídit dětem i sobě letošní odreagování a to nejen během dovolené, ale také i během víkendů? Vždyť stěny vašeho bytu během nuceného pobytu už moc rádi nemáte. Ano, je tady řešení, nezoufejte. Celkem jednoduché, prostě si pořídíte mobilní dům Lavaro House 6 Lavarohouse.

Mobilní dům starší

Ano, mobilní, ale se vším komfortem. Není to žádná obytná maringotka, ale moderní dům a to se vším důležitým pro rodinný život. Má velkou izolaci, takže je celoročně obyvatelný. Rozměry má jako váš byt, je komplet zařízený, má vlastní topení, kuchyně má sporák, digestoř, lednici, myčku, stejně kompletně je zařízená koupelna, kde je sprchovací kout, bojler, topný žebříkový ohřívač, a samozřejmě zařízené WC. Pokoje jsou také zařízené, skříně, pohovky, to vše je připravené pro vás a vaše děti. Stačí jen sehnat vhodný pozemek, a protože nemusí být stavební, tak máte velkou šanci sehnat ho v nádherném místě, u vody nebo u lesa. Potom si mobilní dům necháte dopravit na místo, napojíte se na inženýrské sítě a máte vystaráno.