Papírové tašky s vlastním potiskem.

Jste majitelem firmy a preferujete papírové tašky s vlastním potiskem? Pokud ano, tak si u nás můžete ještě přidat vlastní potisk? No není to ten nejlepší nápad? Máte vlastní firmu? A chcete, aby vaši zákazníci měli tašku na nákup právě s vaším logem? Pokud ano tak si vyberte právě u nás. My vám nabídneme ten nejlepší potisk jaký můžete mít, a to za dobrou cenu.

taška

Navíc papírové tašky jsou taky ekologické, takže to bude skvělé. Proč mít vlastně logo na papírově tašce? Při představě, že u vás někdo nakoupí tak jakmile vyjdou ven, ostatní si všimnou vašeho loga, které je na tašce a budou chtít u vás také pravděpodobně nakoupit, protože je začne hlodat zvědavost, co to je vlastně za obchod. A nebo pokud máte hodně zákazníků, tak si i ostatní řeknou, že právě mají mezi s sebou spřízněnce, kteří také nakupují ve stejném obchodě. Lidé zkrátka v některých věcech drží při sobě. A nebo snad chcete své logo firmy na na jiný náš výrobek? Máme i hrnky a sklenice, deštníky, klíčenky a mnoho dalšího. Pokud jste náročný zákazník tak si u nás také vyberete, o to se nebojíme. Navíc grafický návrh budete mít od nás zdarma. A dopravu zdarma v případě, že nakoupíte nad 1 500 Kč. To už se vyplatí ne? Nebo jste si řekli, že byste spíše chtěli reklamní textil, který se vám líbí daleko více, než reklamní předměty?

taška

To vám můžeme také nabídnout. A co taková ochrana zdraví? Pakliže marně sháníte respirátory, lékárničky nebo snad digitální teploměry či nastavitelnou tkaničku k masce, tak tu vám také rádi zašleme, pokud si ji u nás objednáte. A nebo jste majitelem hračkářství, a přišel den kdy jej otevíráte, a na uvítanou chcete dát svým nejmenším zákazníkům dát plyšáka kde bude vaše logo? Maminky za plyšáka budou rádi, a to si pište, že k vám pošlou další maminku, která se bude těšit na dárek pro své dítě. Přece můžete při velkém nákupu dát plyšáka, a při malém jinou drobnost ne? I malé věci se cení. Už není čas na to, abyste čekali až zahřmí! Obraťte se proto na nás, a spolu něco vymyslíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup