Není společnice jako společnice

Pojem SPOLEČNICE, zná každý. Jenže každý si pod tímto pojmem myslí svoje. Jako první věc, každého napadne, že se ŽENA zaprodává svoje tělo. Ale ne vždy tomu tak musí být. Tak jako muži vyhledávají povyražení na jednu noc, tak jim postačí pouze SPOLEČNOST ŽENY. Nikde není psané pravidlo, že ŽENA s mužem musí něco mít. I když si to všichni myslíme, NENÍ SPOLEČNICE JAKO SPOLEČNICE.

Všichni máme zažité, že ŽENY zaprodávají své tělo kvůli penězům, hold tomu tak někdy je. Otázka na tělo zní: proč odsuzovat ŽENY, které praktikují prostituci? Co když ŽENA nemá na výběr a bohužel je k dané situaci k tomu nucena? Proč vytahovat neustálé otázky, když do toho vůbec nevidíme? Co by asi každý z nás udělal, kdyby se dostal do situace, kdy mu nezbude nic jiného?

Žena společnost muže při večeři

NENÍ SPOLEČNICE JAKO SPOLEČNICE

Poměrně velký rozdíl, zda ŽENA tvoří součást SPOLEČNOSTI MUŽI nebo jde čistě o sex, který je podmínkou. Jestliže patříte do skupiny ŽEN, které si tímto způsobem vydělávaly, pak víte, že to není totožné. Muži nepožadují jen intimní chvilky, ale pokud jsou bez partnerek, pak občas potřebují do společnosti uvést i ŽENU. A tady je viditelný rozdíl, který každého nenapadne.

NĚJAK SI VYDĚLÁVAT MUSÍME….

Jestliže se dostanete do takové situace, kdy nutně potřebujete velký obnos peněz, který Vám může zachránit život, pak nebude přemýšlet, co je morální. Jistě že jsou případy, kdy to ŽENA provozuje pro svůj luxusní život. Jsou ale případy, kdy ŽENĚ nic jiného nezbude. Budete se divit, ale mezi ně patří i velké procento studentek. Vzhledem drahému studiu a rodičů, které mají malé příjmy, se není čemu divit.

SOUDCI, jménem VEŘEJNOST…

Žena v sexy oblečku, tančící u tyče

Bohužel veřejnost na tohle téma vzhlíží radikálně. Nezajímá je, proč to ŽENA dělala, ale co dělala! Předsudky lidí, odsuzování za něco, o čem nikdo ani nemá páru. Jakmile se někdo dozví o ŽENĚ, že je SPOLEČNICÍ nebo PROSTITUTKOU, pak má na sobě nasazený štít, kterého se nikdy nezbaví. Protože nikoho nezajímá, co za tím vším všechno je. Automaticky, jsou házeny do jednoho pytle a bez milosti jdou na popravu veřejnosti.

Jediné co k tomu mohu říct, že by se měl každý sám starat o sebe. Možná by si každý měl srovnat v hlavě to, že to může potkat úplně každého. Bohužel jsou někdy tak bezvýchodné situace, které nedovolují jinak, než se k to,mu rozhodnout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup