Nechce Vám partner půjčit jeho auto?

Jestliže vám váš partner nechce půjčit jeho vůz, ale vašim vozem by mohl jet kdykoliv by chtěl, je jasné, že něco takového není vůči vám férové. V takovém případě mu můžete zakázat jezdit vašim vozem v případě, že by jej potřeboval, když se chová tak, jak se chová.

Jsou ženy, které by mužům půjčily cokoliv, co mohou, ale bohužel jsou muži, kteří jsou na své věci velmi hákliví a tak je nikomu nepůjčí.

Žena si v takovém případě může zkusit dupnout a může doufat v to, že se muž vzpamatuje a také bude ochoten dané ženě půjčit vůz, pokud bude potřebovat. Pokud ne, bylo by ideální muži něco takového vysvětlit. Pokud ale na něco takového nebude chtít ani poté přistoupit, nejlepší bude, pokud daného muže raději opustíte a poohlédnete se někde jinde. Po někom, kdo bude v těchto věcech normální. Nikdo si nezaslouží, aby se k němu drahá polovička chovala sobecky a to ani vy ne.

volant auta

Bohužel právě autem to může začít. Časem se mohou objevit i jiné věci, které vám daný muž nebude chtít půjčit, ale jakmile on bude potřebovat, bude v pořádku, že vy mu své věci půjčit musíte. S takový mužem by to žena nemusela mít jednoduché. Najdou se ženy, které na něco takového klidně přistoupí, protože se nepozastaví nad tím, že je něco takového špatně, ale pokud chcete, abyste měli klidný život, nebude tento muž pro vás ideální.

stojící auto

Věřte, že by ve vztahu bylo mnoho hádek, ze kterých by se mohly časem vyklubat zdravotní problémy a za to něco takového rozhodně nestojí. Bohužel muži jsou různí. Existují tací, kteří jsou pro ženu naprosto ideální, ale existují i tací, se kterými by žena nechtěla mít nic společného a není se také čemu divit. Dnes je velmi těžké najít muže, se kterým vám to bude vyhovovat. Pokud ale hledání nevzdáte, jistě najdete takového, se kterým budete vést šťastný a spokojený život, protože něco takového by si rozhodně zasloužil každý.