Finance už nebudou problém

Mnoho žadatelů o půjčku nebo hypotéku, kteří byli v bance odmítnuti, se obávají nebankovních institucí, které jsou rovněž poskytovateli hypoték.

  • Pokud budou volit správně, pak není rozhodně důvod k žádným obavám.

V dnešní době se velice rozšířil jeden nebankovní produkt, který je známý pod označením americká hypotéka nebankovní. Jedná se o výhodnou záležitost, která je určena podnikatelům se záznamy v nechvalně proslulých registrech dlužníků. První krok banky je nahlížení právě do registrů BRKI, NRKI a SOLUS a teprve podle výsledku je rozhodnuto, jestli bude půjčka poskytnuta. Nebankovní poskytovatel se v některých případech také podívá, ale je v tomto směru mnohem tolerantnější.

malá půjčka

Úrokové sazby od tří procent ročně

Hypotéku mohou dostat i živnostníci nebo firmy, které mají nízké daňové přiznání. Přesto, že se jedná o produkt, který je určený pro potřeby podnikatelů, jedná se o hypotéku bezúčelovou. Nikdo se tedy nebude ptát na to, nač chcete zapůjčené peníze použít.

  • Většinou je klienti využijí na oddlužení nemovitosti, konsolidaci drahých půjček, vyplacení exekucí, splacení dluhů například u OSSZ nebo zdravotní pojišťovny.

střecha z peněz

Doba splácení se může prodloužit až na dobu třiceti let, přičemž úroková sazba je pevná. Od 6,9 procent ročně. Kromě toho můžete svůj závazek kdykoliv doplatit bez jakýchkoliv sankcí. Pokud nemáte žádný (nebo jen drobný) záznam ve zmíněných registrech, pak můžete využít opravdu exkluzivní nabídky na úrokovou sazbu od pouhých tří procent. Finance budete mít k dispozici už do čtyřiadvaceti hodin od podepsání smlouvy. Pokud stále ještě váháte, pak není problém nechat si vypracovat nezávaznou nabídku zdarma a pak se v klidu rozhodnout.

  • Podmínky pro poskytnutí tohoto produktu jsou v podstatě jen dvě.
    1. Věk nad osmnáct let.
    2. Vlastnictví nemovitosti, kterou budete za svůj závazek ručit.