Aby hlodavci neškodili

Ať už žijete na vesnici nebo ve městě, s velkou pravděpodobností už se vám stalo, že jste někde třeba i jenom čirou náhodou zaregistrovali jakýsi pohyb tam dole na zemi. Třeba na louce, třeba na poli, třeba někde v okolí kanálu nebo popelnic. A nešálil vás při tom zrak. Protože se tam skutečně něco pohybovalo. A tím něčím byl nějaký ten drobný hlodavec.

Je tomu tak a dochází k tomu stále častěji. Protože se ty různé myši, potkani a krysy úspěšně množí, a to už nejen na polích a v sýpkách, kde tito tvorové představovali problém vždycky, ale i ve městech, kde se jim daří často také skvěle, protože se tu skvěle uživí právě obsahem kontejnerů, ale nejen tím.

hlava myši

Podobní tvorové jsou tak často stále četnější. A jakkoliv by mohli vypadat na první pohled nevinně, o jejich neškodnosti se vůbec mluvit nedá. To totiž nejsou nějaké laboratorní myšky, jež jsou člověku k užitku nebo sehrávají roli domácích mazlíčků či krmení pro jiné chované tvory. Takoví hlodavci jsou totiž i škůdci na našich majetcích, i přenašeči závažných onemocnění. A proto je nelze tolerovat a je nutno proti nim vést válku.

Je-li místem, kde je potřeba takové nežádoucí tvory likvidovat, kde je potřeba deratizace Praha 9, je třeba obrátit se na profesionální firmu, která se právě likvidací takovýchto tvorů zabývá. Protože nastražené tradiční pastičky nestačí na to, aby podobné nepříjemné tvory vyhubily, a navíc je nelze položit všude vzhledem k tomu, že by mohly být rizikem i pro jiná zvířata a ani člověku by neudělaly nejpříjemněji, kdyby se do nich chytil.

myš venku

Profesionálové zlikvidují podobné tvory i uvnitř našich budov, a navíc naleznou i cesty, jimiž se sem tito dostávají, a uzavřou je. A to je důležité jak z estetických důvodů (protože hlodavci používají jako toaletu kterékoliv místo, klidně i to s potravinami), tak i z důvodů ochrany majetku a zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup