Vyhráli jste auto?

Vyhráli jste někdy auto? Myslím, že mnoho lidí asi ne. Jenomže můj bratr měl takové štěstí, že jednoho dne vyhrál osobní automobil. Ano, nedělám si vůbec žádnou legraci. A musím říct, že i já jsem byla velmi překvapená. Vyhrát auto! Tak to je něco úžasného. Myslím, že se tohle stane jednomu člověku snad asi z milionu, ovšem znám taky ještě jednoho pána, který taky vyhrál auto. Myslím, že to vždycky musí být velká událost. A taky velká radost. Taky by mě zajímalo, co si asi myslela pánová manželka nebo žena. Jistě musela mít taky velkou radost. Navíc si myslím, že auto je dnešní době velmi drahá záležitost. Sice ano, chápu že auto je velmi praktické a pro někoho je velmi nutné, že by se bez něj neobešel.

Provoz auta je drahý.

Ale taky jsou případy, že auto je tak moc drahé, že se lidé asi ubírají nad kvalitním jídlem. Ano, a taky znám takové případy, kdy si lidé raději urvou kus od huby, jen aby mohli řídit. Vždyť si vezměte ty ceny benzínu a nafty! Je to opravdu hrozné, je to velmi drahé, že si to dovolí jen málo lidí. Myslím, že já, kdybych měla auto, tak bych asi v tuto dobu vůbec nejezdila. Šetřila bych každou korunu. Vždyť jídlo je velmi drahé. A tak bych musela ještě kupovat benzín nebo naftu a do toho ještě kvalitní jídlo? Myslím, že je to velmi těžké. V dnešní době, to není jednoduché s ničím. Jak je drahé jídlo, taky je i drahý provoz auta. Vždyť je drahé všechno.

Máte kolo nebo taky auto?

A protože auto je ale někdy opravdu moc potřebné, tak se nedivím, že se někdo auta nevzdá vůbec nikdy. Já si říkám, že kdybych taky byla velmi zvyklá na auto, tak bych se ho asi taky jen tak sama od sebe nevzdala. A já si myslím, že bych byla velká vlastenkyně auta. Kdybych ho už měla, tak bych chtěla jistě řídit dál, ale taky bych se musela krotit, protože jak jsme již zmínila, tak provoz auta je velmi drahý. Ale znám i lidi, kterým to nevadí a užívají si i nadále. Raději ušetří jinde než na benzinu. To jsou ale většinou takoví lidé, kteří nemají vůbec rodiny a jsou sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup