Uklidňující prostředí Bukové hory

Náročná práce s sebou nese i nástrahy a patří mezi ně i vyčerpání, které se projeví nejen špatnou náladou, https://www.zena.cz/zdravi/kazdy-treti-cech-ma-depresi-jak-se-zbavit-blbe-nalady/r~i:article:807497/ ale i snižující se efektivitou. Vždy je proto dobré, uvolnit se a zajet si na dovolenou plnou pohody, odpočinku a klidu. Horské prostředí je pro to jak stvořené a nabízí stovky kilometrů nádherné přírody vhodné pro procházky, výstupy nebo objevování. Čerstvý vzduch, nerušená krajina a nesčetné přírodní zázraky jsou skvělým lékem na jakékoli problémy a pomohou s vyčištěním hlavy od starostí a problémů. Mlýnický dvůr ubytování navíc ke všem těmto krásám poskytne i jedinečné ubytování v moderních apartmánech s elegantním vybavením. Ubytování přitom využijí i lyžaři, a to díky sjezdovce, která je hned vedle budovy.

ubytování v horách

Vlastní sociální zázemí i krásná terasa

Vlastní sociální zázemí je dnes již standardem a potřebuje ho každá rodina, která chce mít soukromí. Nádherní venkovní terasa ale již standardem není a umožňuje krásný pohled na krajinu i pohodové posezení v letních i zimních měsících. Kompletně vybavená kuchyň pak zajistí zázemí pro vlastní kuchyni, která k rodinné dovolené rozhodně patří. Ubytovat se v apartmánech může až osm lidí a jsou tak skvělým místem i pro sjezdy kamarádů či akce na běžkách.

horské jezero

Rychlá rezervace online

Samozřejmostí je rezervace online, která nabízí přehled volných termínů, možnost okamžitého bookingu ale i zadání počtu ubytovaných již během rezervačního procesu. Termín je po přijetí okamžitě potvrzen, díky čemuž můžete plánovat výlety a posezení takřka ihned po odeslání. Možné je i objednání přes telefon, a to pro ty zákazníky, kteří rádi komunikují přímo se zaměstnanci. Neváhejte a zarezervujte si krásnou dovolenou s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce. Výsledkem bude skvělý relax a odpočinek, který Vás nabije a dodá vám potřebnou energii do pracovního i osobního života.