Sídlo pro společnost

Vhodná budova

Jestliže chceme mít třeba vlastní pekařství, kde budete péct tradiční pečivo, tak je zapotřebí mít vhodné prostory, kde celý proces bude probíhat. Jestliže chceme mít pekařství i s prodejnou, tak je výhodné mít budovu rozdělenou na dvě části. V jedné se bude pečivo péct a ve druhé prodávat. Požadavkem je zde, aby prostory byli čisté, měli jsme tu dobrou přípojku elektrické energie a tak dále. Právě při každém nákupu nemovitosti je potřeba nad těmito požadavky přemýšlet, aby Vám budova skutečně vyhovovala a Vaše podnikání mohlo kvést.

prázdné kapsy

Ceny nemovitostí nejsou nijak nízké, a proto je mnohdy potřeba vzít si na ně úvěr. Zde si však dávejte pozor, protože podnikání se může zvrtnout, my zkrachujeme a bude problém úvěr splácet. U hypoték pro podnikatele si projděte nabídky od různých bank, abyste našli nejvýhodnější řešení. Maximální možná částka a doba splácení se napříč nabídkami liší.

Budova není zapotřebí

Tento scénář není ničím výjimečným, protože třeba když vše řídíme přes internet z pohodlí domova, tak je pro nás naprosto zbytečné, abychom měli nějakou budovu. Nemůžeme však přijít na úřad a do kolonky sídlo nic nevyplnit. Jak tuto situaci tedy řešit? Jde to velmi snadno, protože legálně můžeme mít virtuální sídlo. Společnost má vlastní budovu, kam my zapíšeme sídlo a oni už se nám postarají o přebírání pošty a tak dále. Virtuální sídlo cena se pohybuje v řádu stovek korun.

kancelářské prostory

Na čím delší dobu je smlouva uzavřena, tak tím nižší je měsíční částka. Jsou tu dvě varianty, přičemž ta dražší zahrnuje více služeb. Rozhodně se podívejte na web společnosti, protože zde je mnoho důležitých informací. Kdybyste tam nějakou nenašli, nebo měli o danou službu zájem, tak stačí vyplnit formulář na webu, který funguje jako nezávazná poptávka. Společnost má sídlo v Praze či Brně, takže si můžeme vybrat, kam to máme blíže.