Perfektní dárek nejen pro sběratele!

Hledáte vhodný (nejen vánoční) dárek? Ať už chcete svého blízkého obdarovat k narozeninám, svátku, výročí, Vánocům, nebo mu jen tak udělat radost, jistě Vás tento tip nadchne! Modely aut jsou vhodným dárkem nejen pro děti či dospívajíící, ale především pro sběratele. Nemusí se však jednat o někoho, kdy by měl modelů plné poličky. Na webových stránkách Macmodel naleznete nepřeberné množství různých druhů, značek, barev i modelů aut. Pokud tedy chcete obdarovat svého kamaráda, blízkého či rodinu, jistě mu uděláte radost zmenšeninou jeho vlastního auta.

model auta

V internetovém obchodě této firmy naleznete přes 15 000 položek, které, mimo jiné, zahrnují i modely běžně známích osobních automobilů. Dobrým příkladem můžou být značky typu Škoda, pod které spadají modely jako Octavia, Fabia, Superb, nebo třeba Renault a jeho modely typu Kadjar, Kangoo či Clio. Mimo běžně dostupných, a na silnicích často viděných značek, si můžete také vybrat Ferrari, Porche, Lamborghini, Bentely a mnoho dalších, luxusních značek. Specializací této firmy je však již od roku 1990 výroba, dovoz a prodej sběratelských modelů. Veškeré modely vyrobeny touto firmou jsou navíc součastí limitované série, je jich tedy jen velmi omezený počet. V jejich obchodě také najdete širokou škálu výrobců. Mezi nimi jsou nejen běžně známí výrobci, jako například Bburago či Welly, ale také vzácnější, jako Minichamps, Kyosho či Autocult. Firma se také pyšní modely od značky Matchbox, původně vyráběné v Anglii.

Sběratelský model auta

V jejich nabídce najdete také mnoho dalších dopravních prostředků. Příkladem mohou být modely vojenské techniky, nákladních aut, letadel, traktorů, autobusů, motorek, tramvají i lokomotiv. Právě letadla a auta jsou součástí sortimentu vlastní produkce této firmy. Jedná se o stavebnice s plastikovými a resinovými modely – například Tatra v měřítku 1:43, či letadla převážně z první a druhé světové války. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv model, zaručeně s ním vykouzlíte úsměv na tváři obdarovaného!