Kdo ocení dodávku s přívěsem

Půjčení dodávky s vozíkem Půjčovna Praha 9 znamená mít k dispozici jízdní soupravu pro nejrůznější akce sportovního či kulturního charakteru. Zároveň se hodí i pro svépomocné stěhování, které může proběhnout u menších bytů „na jeden zátah“.

Přestěhujte se s kamarádem sami – když máte při ruce zdatného a spolehlivého přítele, je to velká výhra. Takoví lidé jsou nesmírně ceněni pro své morální vlastnosti a říká se, že právě v nouzi se pozná opravdová kvalita vzájemného přátelství. Tehdy se vyplatí pronajmout vůz i s přívěsem na tažné zařízení a vyjde vás přestěhování výrazně levněji, i když pak kamaráda pozvete na večeři a finančně se s ním vyrovnáte, případně zas vypomůžete vy jemu.

zácpa na dálnici

Vyrazte na vodu – vodáci jsou považováni svým způsobem za bohémy, podobně jako umělci. Dovedou se totiž „odvázat“ a užít si dobrodružství na říční hladině až do sytosti. Máte-li odvahu něco podobného podniknout i vy, zkuste pro začátek Vltavu nebo Berounku. Obě řeky jsou široké a přehledné, mají v létě dostatek vody a je zde méně nebezpečí ve srovnání např. s některými meandry či divokými peřejemi a nebezpečnými jezy, které vás čekají na Lužnici, na Ohři či na dolním toku Sázavy. Dodávka s přívěsem pojme všechna zavazadla a poslouží jako pohotovostní a technické zázemí. Můžete vzít s sebou i jízdní kola a kombinovat splouvání řeky s cykloturistikou.

dálniční provoz

Obnova hvězdicových zájezdů – velké oblibě se těšily hvězdicové poznávací autobusové zájezdy za bývalého režimu, dnes se tato tradice znovu obnovuje, ale mnohdy namísto autobusů lépe poslouží větší vůz s patřičným soukromím pro úzký okruh pasažérů. Máte-li na cestách k dispozici i přívěs, nejste vázáni na další dopravní prostředky a vše si obstaráte sami. Můžete přenocovat v kempech nebo si rezervovat noclehy v penzionech a každý den měnit své působiště. Máte-li dobrodružného ducha, vyzkoušejte tuto koncepci dovolené, která může být zábavnější, než pobyt u moře na jednom místě.