Dolaďte interiér drobnými detaily

Domov je to nejdůležitější, co máme. Setkáváme se zde s rodinou, vaříme, spíme a někteří také pracují. Vzhledem k tomu, že tam trávíme spoustu času, musíme se tam cítit dobře. Nezáleží na tom, jaký styl máte rádi nebo jaké barvy máte rádi. Vše záleží na dekoracích a malých detailech, kterými dotáhnete celkový vzhled každé místnosti. A takovými jsou i vypínače a zásuvky.
moderní pokoj.jpg

Elegance, útulno a pohodlí

Pomalu nastává doba, kdy začínáme zkoušet nové věci. To ale neznamená, že klasika je špatná. Máte‑li interiér sladěný do jedné barvy, neutrálních kombinací a jednoduchého vzhledu, spolehněte se na jednoduchost i při výběru vypínačů.

Dokonalé jsou tradiční hranaté produkty v bílé či krémové barvě, které najdete v designové řadě Schneider Asfora na lightpark.cz. Cenově i kvalitativně vás zajisté potěší a zároveň přinesou jedinečný, a přesto klasický vzhled.

Skandinávský minimalismus

Tento styl je v posledních letech velmi oblíbený. Jeho základními parametry jsou přírodní materiály (zejména dřevo), vzdušnost, velké prostory a světlo. Právě dřevo lze zakomponovat i do vypínačů prostřednictvím dřevěných rámečků. Důležité ovšem je nic nepřekomponovat a zvolit maximálně dva druhy odstínů dřevin, protože jinak bude výsledek působit podivně a chaoticky.

Ve stylu Gatsbyho

Velký Gatsby byl plný záře, lesku a luxusu. Moderní interiéry jsou často zkombinované tmavými barvami se stříbrnými či zlatými doplňky. Pokud to tak máte, bílé vypínače nebudou to pravé. V místnosti budou spíš působit rušivým dojmem. Proto se soustřeďte i na ně a pořiďte si produkty v barvě grafitu, hliníku či titanu, které prostor příjemně doladí.
bílý obývací pokoj.jpg

Čisté linie

Další možností, kterou máte k dispozici jsou vypínače z nerezu či skla. Ty se hodí především do bytu, který se vyznačuje čistými liniemi a použitím materiálů jako je sklo, kov a beton. Do chladného vzhledu se hodí i chladné doplňky. Matné sklo je navíc velmi originální a jen tak někdo ho nemá. Zároveň ale také nehodí do každého prostoru.

3/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup